5Żywiołów > Blog

Jesienny maraton eventowy w 5 Żywiołach

Jesienny maraton eventowy w 5 Żywiołach

Może się wydawać, że agencje eventowe działają głównie w sezonie wiosenno – letnim, zaś wraz z zakończeniem wakacji przychodzi czas na odpoczynek. 

Na dobry początek nowego roku szkolnego, w pierwszy weekend września, 5 Żywiołów zaprasza dzieci, młodzież i rodziców do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, która zagości w murach Zamku Moszna. Jak zwykle będzie magicznie i czarująco, w zamku zagoszczą niecodzienne istoty i nauczyciele uczący jeszcze bardziej niezwykłych umiejętności. Podczas dwóch dni spodziewamy się ponad 1000 odwiedzających.

A już w sobotę część kadry zawita na wyspy Skellige, archipelag znany ze świata Wiedźmina, aby strzec bezpieczeństwa uczestników mistrzostw Gwent Challenger. To już trzeci finał, w którym 5 Żywiołów ma okazję uczestniczyć i mimo natłoku zajęć, nie mogliśmy odpuścić sobie tej przyjemności. Ubiegłe finały oglądało jednocześnie ponad 20 tysięcy osób, tym razem mamy nadzieję, że widzów będzie jeszcze więcej  

A z Ard Skelige całkiem już blisko do Kaer Tiele, wiedźmińskiego siedliszcza w Zamku Grodziec, gdzie w poniedziałek zaczyna się kolejny epizod międzynarodowej edycji Szkoły Wiedźminów. Szkolenie wiedźmińskie potrwa do czwartku, ale to wcale nie przeszkadza, aby w tym samym czasie na Zamku w Mosznej zorganizować imprezę firmową, podczas której uczestnicy będą mieli okazję m.in. obejrzeć pokazy walk rycerskich, przymierzyć dawne stroje,czy nauczyć się, jak celnie rzucać toporem. W Zamku Moszna pozostaniemy już do piątku, by zapewnić w tym dniu oprawę animacyjną uroczystości zaślubin.

Następne dni upłyną na przepakowywaniu sprzętu tak, aby już we wtorek z pełnym załadunkiem atrakcji wyruszyć na Mazury, gdzie od środy do piątku 5 Żywiołów dostarczać będzie atrakcji teambuildingowych podczas imprezy firmowej. Piątek będzie wyjątkowo pracowity, bowiem oprócz imprezy firmowej, w tym dniu nasza kadra przeprowadzi także wiedzmińską grę terenową w okolicach Wrocławia.

A później w wiedźmińskim klimacie pozostaniemy już przez jakiś czas, bowiem wielkimi krokami zbliżają się kolejne edycje Witcher School – jedna dla naszych rodaków, a druga dla uczestników z zagranicy.  

Zatem, jeśli dotychczas myśleliście, że 5 Żywiołów odpoczywa wraz z zakończeniem wakacji, to teraz już wiecie Drodzy Czytelnicy, że byliście w niemałym błędzie

A poniżej dla przypomnienia, krótki film czym tak na prawdę się zajmujemy

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *