5Żywiołów > Blog

Pojedziemy na łów, na łów, Towarzyszu mój!

Pojedziemy na łów, na łów, Towarzyszu mój!

JAK TO WŁAŚCIWIE JEST?

Wielu spośród Was, czytających te słowa, zastanawia się zapewne: jak to jest, być wiedźminem? Dobrze? Oczywiście, można się domyślić, że nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze… Są i tacy, którzy nie muszą się domyślać – byli na którejś z odsłon Witcher School i znają z pierwszej ręki blaski i cienie wiedźmińskiego fachu. Ci z kolei często próbowali opisać to znajomym czy rodzinie – i nie potrafili. Bo, jak pisał mistrz Sapkowski: “gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki”. Da się opowiedzieć, jak wyglądają lekcje czy łowy na potwory, ale niezwykle trudno w pełni opisać to, co czuje się w trakcie nocnego polowania czy prowadzonych w podziemnej krypcie zajęć.

I tu, jak zwykle, wchodzimy my, cali na biało! I dajemy Wam wszystkim możliwość zakosztowania tego, jak wygląda wiedźmińskie życie, nawet jeżeli nie jesteście jeszcze z jakichś powodów skłonni zaryzykować wyjazdu na Witcher School. Witajcie na Polowaniu!

W PEŁNI GRYWALNA WERSJA DEMO

Łowy to kwintesencja wiedźmińskiego życia. Skontaktujcie się ze zleceniodawcą, wynegocjujcie kontrakt, poznajcie i wytropcie potwora, którego macie uśmiercić. A później już tylko pokonajcie go po ciężkiej walce i odbierzcie obiecaną zapłatę. Nic niezwykłego, dzień, jak co dzień. Oczywiście, jeżeli jest się wiedźminem.

Co musicie zrobić, żeby to przeżyć? Naprawdę niewiele. Musicie tylko znaleźć grupę 4-6 gotowych na taką zabawę pełnoletnich przyjaciół. My zapewnimy wam kostiumy, bezpieczną broń i podstawowe przeszkolenie. Na polowanie wyślemy z Wami  doświadczonego mistrza wiedźmińskiego, który, jeżeli będzie to konieczne, posłuży wam radą i pomocą w pokonywaniu czekających na Was wyzwań i zagadek. Nie będzie łatwo, bo potwory, które na Was czekają nie dadzą się dopaść bez twardej walki i odrobiny pomyślunku, ale satysfakcja z dobrze wykonanej wiedźmińskiej roboty z pewnością zostanie z Wami na długo!

DZIEŃ OTWARTY W WIEDŹMIŃSKIEJ SZKOLE

A co, jeżeli samo polowanie na potwory to dla Was za mało? Możemy zaproponować coś więcej – Wiedźmiński trening!

Pozwolimy Wam na wizytę w prawdziwej wiedźmińskiej Szkole. Starannie dobrani wiedźmińscy mistrzowie poprowadzą specjalnie dla Was solidne zajęcia z podstaw walki mieczem, wiedzy o potworach i wiedźmińskich Znaków. Może najzdolniejszym spośród was uda się nawet pod koniec dnia podpalić coś za pomocą znaku Igni? Na pewno spotkacie się też z ciekawymi potworami – i zapolujecie na niektóre z nich.

Zainteresowani?

IDZIEMY PO WAS!

Wszystko to ładnie, pięknie – możecie powiedzieć – ale czy nam się opłaca jechać na drugi koniec Polski, żeby załapać się na chwilę wiedźminowania?  

Nie martwcie się – to my przyjedziemy do Was. Może nie zapukamy do Waszych drzwi, ale istnieje duża szansa, że za jakiś czas pojawimy się w bliższej czy odrobinę dalszej okolicy – będziemy Was o tym informować. Zaczynamy od okolic Przemyśla – już 14 sierpnia 2021 będziecie mogli zapolować na potwory w Wiosce Fantasy. Na drugi ogień idzie polowanie w Twierdzy Nysa – 4 września 2021. A to dopiero początek!

Przygotowaliśmy dla Was formularz – zostawcie nam swojego maila i napiszcie, w okolicach którego miasta chcielibyście zapolować na potwory. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie będzie sporo chętnych! Do zobaczenia na Szlaku!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *