5Żywiołów > Blog

Pojedziemy na łów, na łów, Towarzyszu mój!

Pojedziemy na łów, na łów, Towarzyszu mój!

JAK TO WŁAŚCIWIE JEST?

Wielu spośród Was, czytających te słowa, zastanawia się zapewne: jak to jest, być wiedźminem? Dobrze? Oczywiście, można się domyślić, że nie ma tak, że dobrze albo że niedobrze… Są i tacy, którzy nie muszą się domyślać – byli na którejś z odsłon Witcher School i znają z pierwszej ręki blaski i cienie wiedźmińskiego fachu. Ci z kolei często próbowali opisać to znajomym czy rodzinie – i nie potrafili. Bo, jak pisał mistrz Sapkowski: “gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki”. Da się opowiedzieć, jak wyglądają lekcje czy łowy na potwory, ale niezwykle trudno w pełni opisać to, co czuje się w trakcie nocnego polowania czy prowadzonych w podziemnej krypcie zajęć.

I tu, jak zwykle, wchodzimy my, cali na biało! I dajemy Wam wszystkim możliwość zakosztowania tego, jak wygląda wiedźmińskie życie, nawet jeżeli nie jesteście jeszcze z jakichś powodów skłonni zaryzykować wyjazdu na Witcher School. Witajcie na Polowaniu!

W PEŁNI GRYWALNA WERSJA DEMO

Łowy to kwintesencja wiedźmińskiego życia. Skontaktujcie się ze zleceniodawcą, wynegocjujcie kontrakt, poznajcie i wytropcie potwora, którego macie uśmiercić. A później już tylko pokonajcie go po ciężkiej walce i odbierzcie obiecaną zapłatę. Nic niezwykłego, dzień, jak co dzień. Oczywiście, jeżeli jest się wiedźminem.

Co musicie zrobić, żeby to przeżyć? Naprawdę niewiele. Musicie tylko znaleźć grupę 4-6 gotowych na taką zabawę pełnoletnich przyjaciół. My zapewnimy wam kostiumy, bezpieczną broń i podstawowe przeszkolenie. Na polowanie wyślemy z Wami  doświadczonego mistrza wiedźmińskiego, który, jeżeli będzie to konieczne, posłuży wam radą i pomocą w pokonywaniu czekających na Was wyzwań i zagadek. Nie będzie łatwo, bo potwory, które na Was czekają nie dadzą się dopaść bez twardej walki i odrobiny pomyślunku, ale satysfakcja z dobrze wykonanej wiedźmińskiej roboty z pewnością zostanie z Wami na długo!

DZIEŃ OTWARTY W WIEDŹMIŃSKIEJ SZKOLE

A co, jeżeli samo polowanie na potwory to dla Was za mało? Możemy zaproponować coś więcej – Wiedźmiński trening!

Pozwolimy Wam na wizytę w prawdziwej wiedźmińskiej Szkole. Starannie dobrani wiedźmińscy mistrzowie poprowadzą specjalnie dla Was solidne zajęcia z podstaw walki mieczem, wiedzy o potworach i wiedźmińskich Znaków. Może najzdolniejszym spośród was uda się nawet pod koniec dnia podpalić coś za pomocą znaku Igni? Na pewno spotkacie się też z ciekawymi potworami – i zapolujecie na niektóre z nich.

Zainteresowani?

IDZIEMY PO WAS!

Wszystko to ładnie, pięknie – możecie powiedzieć – ale czy nam się opłaca jechać na drugi koniec Polski, żeby załapać się na chwilę wiedźminowania?  

Nie martwcie się – to my przyjedziemy do Was. Może nie zapukamy do Waszych drzwi, ale istnieje duża szansa, że za jakiś czas pojawimy się w bliższej czy odrobinę dalszej okolicy – będziemy Was o tym informować. Zaczynamy od okolic Przemyśla – już 14 sierpnia 2021 będziecie mogli zapolować na potwory w Wiosce Fantasy. Na drugi ogień idzie polowanie w Twierdzy Nysa – 4 września 2021. A to dopiero początek!

Przygotowaliśmy dla Was formularz – zostawcie nam swojego maila i napiszcie, w okolicach którego miasta chcielibyście zapolować na potwory. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie będzie sporo chętnych! Do zobaczenia na Szlaku!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.