5Żywiołów > Blog

Tajemnica 5 Żywiołów – rozwiąż to, co do domu dostaniesz, a czego się nie spodziewasz.

Tajemnica 5 Żywiołów – rozwiąż to, co do domu dostaniesz, a czego się nie spodziewasz.

Niemal od początku działalności staramy się dodatkowo umilić Wam zamówienia w naszym sklepie. Do każdej wysyłanej do Was paczki dorzucamy coś ekstra – krówkę albo kilka, osobiste podziękowania, drobny upominek. Wy z kolei zawsze dawaliście nam znać, że doceniacie te starania, że te zauważacie te drobiazgi i że sprawiają wam one radość.

Dlatego od pewnego czasu zastanawialiśmy się, co zrobić, by dodać do tego coś jeszcze. Jak sprawić, żebyście otwierając kolejną paczkę ze Sklepu 5 Żywiołów cieszyli się nie tylko na myśl o zamówionym sprzęcie, ale także na myśl o tym czymś ekstra. I wymyśliliśmy.

Zagadki. Każdy lubi zagadki! Szczególnie takie, których rozwiązanie wiąże się ze zdobyciem  nagrody! I właśnie dlatego od dziś do każdego zamówienia powyżej 200zł będziemy dołączać kopertę z zagadką dla Was! Prawidłową odpowiedź na nią wystarczy wpisać w odpowiednie miejsce (link lub dokładny opis) aby otrzymać 200 punktów w Strefie Przygody, Na poprawne udzielenie odpowiedzi macie tylko po 2 próby. Dodatkowo, dla każdego kto zbierze zbierze wszystkie zagadki przygotowaliśmy kolejną łamigłówkę do rozwiązania.

W jaki sposób będziecie otrzymywać zagadki? To proste! Do każdego zamówienia powyżej 200zł będziecie otrzymywać kolejno kolorową kopertę z zagadką, symbolizującą  jeden z pięciu żywiołów – do każdego koloru koperty przyporządkujemy inną zagadkę. Żonglujcie kopertami i złóżcie sobie z nich całe nasze logo!

A tutaj macie coś na start i zachętę: pierwszą zagadkę na dobry początek za którą otrzymacie 100 pkt! Powodzenia!

Aha jeszcze jedno. Pamiętacie złotą zasadę obowiązującą na wszystkich naszych larpach? Tak, to właśnie to: “Nie bądź dupkiem”! Znacie odpowiedź? Zachowajcie to dla siebie (i dla nas). Nie psujcie zabawy innym!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *