5Żywiołów > Blog

WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW 5 ŻYWIOŁÓW

WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW 5 ŻYWIOŁÓW

“Let’s get ready to rumble!” Michael Buffer

Pandemia za nami. Nareszcie! A zdjęcie obostrzeń oznacza też wysyp larpów, których zapowiedziano na ten rok naprawdę dużo. Ale wraz z wieloma larpami wraca stary problem wielu z nas: skąd wziąć na to wszystko czas (choć ten by się jeszcze znalazł ) i pieniądze? Bo wejściówka to tylko początek larpowych wydatków. Dochodzi dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie – oraz stroje i sprzęt. Pół biedy, jeżeli jeździmy na larpy utrzymane w jednej stylistyce – jeden zestaw szpeju może wtedy bez problemu obskoczyć kilka imprez. A co jeżeli chcielibyśmy w tym sezonie zagrać warhammerowego bitewniaka, mniej lub bardziej kameralne spotkanie na wiedźmińskim szlaku, cyberpunkowego chambera, noirowy larp w wynajętej knajpie, steampunkową opowieść o człowieku i machinie a na koniec wyskoczyć jeszcze na jakiś festiwal postapo? Poziom strojów w polskim larpówku poszedł ostatnimi czasy mocno w górę, a nie każdy z nas ma szafę pełną ubrań, dodatków i sprzętu w wielu różnych stylistykach. 

“Where does he get those wonderful toys?” Joker

I ty wchodzimy my, cali na kolorowo i obwieszeni wszelakim szpejem! W tym sezonie otwieramy naszą larpową wypożyczalnię nie tylko dla współpracujących z nami ekip (choć one nadal mają u nas preferencyjne warunki), ale dla każdego, kto potrzebuje strojów i sprzętu. Brakuje ci stroju, bądź jakichś jego elementów? Jedziesz pierwszy raz na larpa i nie wiesz, czy to na pewno będzie rozrywka dla ciebie? Kumpel namówił cię na larpa w innej niż zazwyczaj stylistyce? Nie musisz od razu za grubą kasę kupować nowego szpeju! Odwiedź https://www.5zywiolow.com/wypozyczalnia/ i wypożycz coś na jeden wieczór, larpowy weekend czy nawet cały konwentowy tydzień. Pełen strój lancknechta wraz z dwuręcznym mieczem albo halabardą? Steampunkowy cylinder i gogle? Wikiński miecz i tarcza? A może po prostu ciepły płaszcz z kapturem na jesienne wieczory? Mamy to wszystko. I dostarczymy to wprost pod twoje drzwi.

“We have the technology.” Oscar Goldman

Po prostu wchodzisz na stronę naszej wypożyczalni i wypełniasz formularz zamówienia. My sprawdzamy dostępność wybranego sprzętu w podanych przez ciebie terminach, potwierdzamy zamówienie i czekamy na wpłatę wyliczonej przez system kwoty – a kiedy już ją otrzymamy, wysyłamy kurierem zamówione przedmioty, tak by dotarły do ciebie najpóźniej na dzień przed określonym przez ciebie terminem wypożyczenia. A kiedy już sprzęt przestanie ci być potrzebny, odsyłasz go na nasz adres. To wszystko za ułamek ceny, jaką trzeba by zapłacić przy zakupie. Proste? Bardzo proste! A dodatkowo będziemy to wszystko krok po kroku wyjaśniać w wysyłanych do ciebie podczas całego procesu wypożyczenia mailach. 

Dla zaprzyjaźnionych oddziałów i wydarzeń, które wspieramy przewidzieliśmy nawet 50% kody rabatowe na wynajem sprzętu w naszej wypożyczalni.

WAŻNE – Strona wypożyczalni ma odrębną bazę danych co wiąże się z założeniem osobnego konta.
To co? Gotowi na larpowy sezon? Bo my na pewno tak!

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.