5Żywiołów > Blog

Zbudujemy twój wymarzony świat

Zbudujemy twój wymarzony świat

Chłopcy i ich zabawki

W ciągu kilkunastu lat działalności  Agencja Artystyczno-Eventowa 5 Żywiołów zebrała nie tylko świetny zespół ludzi, i mnóstwo doświadczenia, ale także całkiem sporo rozmaitego sprzętu. I dlatego właśnie postanowiliśmy wystąpić z ofertą tworzenia i wynajmu szeroko rozumianej scenografii. 

Domki z kart i pałace z marmuru

Oferujemy możliwość skorzystania z naszej rozbudowanej bazy lokacji na terenie całego kraju (i poza jego granicami) w celu wyszukania odpowiedniego pleneru, przeprowadzenie skautingu na miejscu, czy też usługi naszych  wysoko wykwalifikowanych scenografów przy tworzeniu i ustawieniu konkretnej scenografii w dowolnym miejscu – nie ważne czy będzie chodziło o zmianę zwykłej piwnicy w ponury średniowieczny loch, czy o postawienie interesującego i przyciągającego wzrok stoiska na  międzynarodowych targach. Co więcej, dajemy pełen dostęp do naszych magazynów, będących prawdziwą kopalnią niesamowitych rekwizytów.  Od średniowiecznych mieczy i zbroi, przez ciężkie walizy  i eleganckie cylindry epoki wiktoriańskiej aż po współczesne wyposażenie biurowe czy laboratoryjne.

Skąd on bierze te wspaniałe zabawki? Joker

A jeżeli nie mamy jakiegoś rekwizytu, którego akurat potrzebujecie – to też żaden problem.  Nasi specjaliści i wysoko wykwalifikowani  rzemieślnicy stworzą go specjalnie dla was, według autorskiego projektu. Nasza kadra to specjaliści od rzeczy niemożliwych, więc nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę i sprawdź pełną ofertę.

Tomasz Lewandowski

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *